Mały Konkurs Recytatorski w powiecie lubartowskim

Nasz Dom Kultury  będzie w tym roku szkolnym organizatorem powiatowych eliminacji XXXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych (do klasy VI). Etap powiatowy odbędzie się w siedzibie DK w Kocku (ul. Apteczna 4) w środę 22 maja 2019 r. (od 10.00).

Eliminacje gminne konkursu powinny się zakończyć do 15 maja. Dom Kultury w Kocku prosi o ich przeprowadzenie i zakwalifikowanie do etapu powiatowego po 2 recytatorów z gminy w każdej z dwóch kategorii - klasy I – III, IV – VI (z Lubartowa po 4 recytatorów w każdej kategorii). Wypełnione karty zgłoszeń (można je pobrać ze strony Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie) laureatów eliminacji gminnych powinny dotrzeć do DK najpóźniej 17 maja (Dom Kultury, ul. Apteczna 4, 21-150 Kock; e-mail: domkultury.kock@wp.pl, tel. 81 859 11 10).

Licznik odwiedzin: 200104