9 stycznia - wykład UTW (Sylwia Dmowska "Księżna Anna z Sapiehów Jabłonowska")

10 stycznia (Stępnia 6) - otwarcie wystawy malarstwa Urszuli Pietras i fotografii Ewy Grodzkiej „Sacrum w pejzażu – kapliczki i krzyże przydrożne”, koncert zespołu JAREK MICHALUK TRIO w składzie Jarosław Michaluk – kontrabas, Paweł Odoszewski – fortepian i Kacper Majewski - perkusja

12 stycznia – udział dziecięcej grupy tańca ludowego DK w 28. Finale WOŚP

13-23 stycznia - akcja "FERIE" (13.01 zajęcia szachowe, 14.01 zajęcia plastyczne, 15.01  wyjazd do Lubartowa na film „Misiek i chiński skarb”, 16.01 wyjazd do Radzynia na basen, 20.01 zajęcia szachowe, 21.01 zajęcia plastyczne, 22.01 wyjazd do Radzynia na basen, 23.01 wyjazd do Lubartowa na film „Urwis”)

19 stycznia – udział zespołów z Talczyna i Górki w IV Koncercie Kolęd i Pastorałek w Jeziorzanach

23 stycznia - wykład UTW (Kamila Wieczorek „Czeski film”)

26 stycznia (Stępnia 6) - "KOLĘDOWO KARNAWAŁOWO" - koncert i krótka potańcówka z kapelą projektu "LUBARTOWSKIE MELODIE"

1 lutego (Stępnia 6) - otwarcie wystawy malarstwa Anny Celińskiej-Banaszek "Krainy natchnień", recital sopranistki Anny Pastor i pianisty Pawła Cłapińskiego

13 lutego - wykład UTW (Miłosz Huber "Atrakcyjna Lubelszczyzna")

16 lutego (Stępnia 6) - przedstawienie dziecięcego zespołu tańca ludowego DK (z udziałem zespołu śpiewaczego z Talczyna) "Kopciuszek - bajka ludowa"

20 lutego - wykład UTW (sierż. Jagoda Stanicka i st. asp. Tomasz Ciszewski "O bezpieczeństwie seniorów")