9 stycznia - wykład UTW (Sylwia Dmowska "Księżna Anna z Sapiehów Jabłonowska")

10 stycznia (Stępnia 6) - otwarcie wystawy malarstwa Urszuli Pietras i fotografii Ewy Grodzkiej „Sacrum w pejzażu – kapliczki i krzyże przydrożne”, koncert zespołu JAREK MICHALUK TRIO w składzie Jarosław Michaluk – kontrabas, Paweł Odoszewski – fortepian i Kacper Majewski - perkusja

12 stycznia – udział dziecięcej grupy tańca ludowego DK w 28. Finale WOŚP

13-23 stycznia - akcja "FERIE" (13.01 zajęcia szachowe, 14.01 zajęcia plastyczne, 15.01  wyjazd do Lubartowa na film „Misiek i chiński skarb”, 16.01 wyjazd do Radzynia na basen, 20.01 zajęcia szachowe, 21.01 zajęcia plastyczne, 22.01 wyjazd do Radzynia na basen, 23.01 wyjazd do Lubartowa na film „Urwis”)

19 stycznia – udział zespołów z Talczyna i Górki w IV Koncercie Kolęd i Pastorałek w Jeziorzanach

23 stycznia - wykład UTW (Kamila Wieczorek „Czeski film”)

26 stycznia (Stępnia 6) - "KOLĘDOWO KARNAWAŁOWO" - koncert i krótka potańcówka z kapelą projektu "LUBARTOWSKIE MELODIE"

1 lutego (Stępnia 6) - otwarcie wystawy malarstwa Anny Celińskiej-Banaszek "Krainy natchnień", recital sopranistki Anny Pastor i pianisty Pawła Cłapińskiego

13 lutego - wykład UTW (Miłosz Huber "Atrakcyjna Lubelszczyzna")

16 lutego (Stępnia 6) - przedstawienie dziecięcego zespołu tańca ludowego DK (z udziałem zespołu śpiewaczego z Talczyna) "Kopciuszek - bajka ludowa"

20 lutego - wykład UTW (sierż. Jagoda Stanicka i st. asp. Tomasz Ciszewski "O bezpieczeństwie seniorów")

25 lutego (Stępnia 6) - XXI Ostatkowe Spotkania Zespołów Ludowych "KUSAKI 2020" z udziałem 7 ludowych zespołów śpiewaczych

27 lutego - wykład UTW (Wojciech Charliński "Lubartowskie ścieżki czasu")

29 lutego (hala) - XII Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzieży Szkolnej o Puchar Dyrektora Domu Kultury z udziałem czterech drużyn

10 marca – 30 czerwca (Stępnia 6) – wystawa malarstwa Majki Zuzańskiej pt. „Martwe natury kwiatami ożywione”

18 maja - 18 lipca (Stępnia 6) - wystawa uczestników zajęć plastycznych DK poświęcona Św. Janowi Pawłowi II w stulecie urodzin

4 – 30 lipca - Akcja „SPORTOWE LATO” (boisko orlik i stadion miejski): turnieje siatkówki plażowej dla dziewcząt z rocznika 2008 i młodszych (drużyny 3-osobowe) - 7 i 21 lipca; turniej siatkówki plażowej dla dziewcząt od 15 lat (drużyny 3-osobowe) - 19 lipca; turnieje piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2011 i młodszych (dziewczęta i chłopcy, drużyny 6-osobowe) - 9 i 30 lipca; turniej piłki nożnej dla chłopców z roczników 2007-2009 (drużyny 6-osobowe) - 8 lipca; turnieje piłki nożnej dla chłopców od 15 lat (drużyny 6-osobowe) - 4 i 18 lipca; 

16 sierpnia (plac Anny Jabłonowskiej) - uroczystości patriotyczno-dożynkowe (poświęcenie ronda „Kontruderzenia Znad Wieprza 1920”  i tablicy upamiętniającej to wydarzenie, wystąpienie burmistrza Kocka i złożenie kwiatów, Msza Święta w intencji Ojczyzny oraz rolników z gminy i parafii Kock w kościele parafialnym, poświęcenie samochodów OSP Kock, OSP Górka i OSP Talczyn; uroczystości dożynkowe w ramach dożynek gminno-parafialnych, konkurs wieńców) 

1 października (Stępnia 6) - XVI Festiwal Pieśni Patriotycznej "Pieśń Ojczyzny pełna"

4 października - obchody 81. rocznicy BITWY POD KOCKIEM, święto 19. Lubelskiej Brygady Zmechanizowanej im. Generała Dywizji Franciszka Kleeberga

7 października (rynek) – występ dziecięcego zespołu tańca ludowego DK z okazji Dnia Tańca Ludowego

24 października - 31 grudnia (Stępnia 6) – wystawa rysunku Arkadiusza Kulpy i fotografii Jarosława Matuszewskiego pt. "KOBIECOŚĆ" 

Licznik odwiedzin: 166578