10 stycznia - wykład UTW (Joanna Kowalik "Poszukiwania genealogiczne")

11 stycznia 2019 – wycieczka słuchaczy UTW do Muzeum Diecezjalnego w Siedlcach na wystawę „ARS SACRA EL GRECA”

11 stycznia - otwarcie wystawy malarstwa Urszuli Bydlińskiej „MATER DEI”, koncert grupy Daniel Gałązka Z Zespołem

13 stycznia – udział dziecięcej grupy tańca ludowego DK w 27. Finale WOŚP

20 stycznia - Dzień Babci i Dziadka w wykonaniu grupy tańca ludowego DK

24 stycznia - wykład UTW (Mirosława Czarnecka "Pszczoły i ludzie")

26 stycznia – udział zespołów z Talczyna i Górki w III Koncercie Kolęd i Pastorałek w Przytocznie

27 stycznia – Wojewódzki Przegląd Kolęd „GORE GWIAZDA JEZUSOWI”

2 lutego – udział zespołu NADZIEJA w widowisku „Nasze Betlejem” w Radzyniu

7 lutego - wykład UTW (Mirosława Czarnecka "Pszczoły i ludzie" cz. 2)

12-20 lutego – akcja FERIE (12 lutego - zajęcia plastyczne, 13 lutego - wyjazd do kina w Lubartowie na film „Ralph Demolka w internecie”, 14 lutego - zabawy teatralne,  15 lutego - wyjazd na basen do Radzynia, 18 lutego - wyjazd do kina w Lubartowie na film „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru.”, 19 lutego - zajęcia plastyczne, 20 lutego - wyjazd na basen do Radzynia)

12 lutego-7 marca – wystawa rysunku Edyty Kuklewskiej

21 lutego - wykład UTW (Kamila Wieczorek "Wiedeń - muzyczny salon Europy")

23 lutego (Stępnia 6) - otwarte warsztaty gitarowe z Leszkiem Cichońskim

23 lutego (Stępnia 6) - wernisaż malarstwa Ilony Irminy Iwańskiej "Prapamięć i inne czasy", recital Leszka Cichońskiego

2 marca - XI Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Gimnazjalistów o Puchar Dyrektora Domu Kultury z udziałem 6 drużyn

5 marca (Stępnia 6) - XX Ostatkowe Spotkania Zespołów Ludowych "KUSAKI 2019" z udziałem 7 ludowych zespołów śpiewaczych, występ dziecięcego zespołu tańca ludowego DK

7 marca - wykład UTW (Błażej Torański "Knebel. Cenzura w PRL-u.")

9 marca - wernisaż fotografii Grażyny Hankiewicz "Carnevale di Venezia"

16 marca - turniej halowej piłki nożnej o PUCHAR PRZEDWIOŚNIA z udziałem 3 drużyn

21 marca - wykład UTW (Małgorzata Popek "Inny nie znaczy gorszy - osoba z Zespołem Downa")

22 marca (Stępnia 6) - otwarcie wystawy prac uczniów Liceum Plastycznego w Nałęczowie

23 marca - pomoc w organizacji XX Międzywojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego w Woli Osowińskiej

30 marca - udział formacji i solistów DK w X Wojewódzkich Spotkaniach Tanecznych w Krasnymstawie

4 kwietnia - wykład UTW (Elżbieta Ostasz "Nie od razu Kock zbudowano")

6 kwietnia – wyjazd słuchaczy UTW do Siedlec na KONCERT WIEDEŃSKI

7 kwietnia – udział zespołów z Górki i Talczyna w XVI koncercie Pieśni Wielkopostnych w Krępie

12 kwietnia (Stępnia 6) - otwarcie wystawy fotografii Grażyny i Dariusza Hankiewiczów oraz Krzysztofa Saka "KAZACHSTAN - KRAJ JURT I DRAPACZY CHMUR", koncert "Młynarski, Okudżawa, Cohen czyli MOC słowa i muzyki" w wykonaniu Jerzego Mamcarza z towarzyszeniem Roberta Obcowskiego

14 kwietnia – udział zespołów z Górki i Talczyna w XXI Spotkaniach z Pieśnią i Tradycją Wielkopostną w Woli Osowińskiej

25 kwietnia – wykład UTW (Marian Mazurek „Czemierniki”)

3 maja – obchody Święta Konstytucji i 70-lecia OSP Talczyn

9 maja – wykład UTW (Dominika Leszczyńska „Czyżewscy, Harbin i Kolej Wschodniochińska”)

15 maja (Stępnia 6) - miejsko-gminne eliminacje 38. Małego Konkursu Recytatorskiego z udziałem 33 recytatorów

18 maja (stadion) - przegląd zespołów punkowych "MAJÓWKA PUNKÓWKA"

18 maja - otwarcie wystawy rysunku Ireneusza Buguszewskiego „MYSTERY ANIMALS”

18 maja – udział dziecięcego zespołu tańca ludowego w IV Otwartym Konkursie Tańca Folkowego „FOLKOWE IMPRESJE” w Sworach (1. MIEJSCE w kategorii Formacji i Miniformacji do 6-10 lat)

19 maja - udział zespołów z Talczyna i Górki w XIII Koncercie Pieśni Maryjnej w Ostrowie Lubelskim

22 maja - powiatowe eliminacje 38. Małego Konkursu Recytatorskiego z udziałem 36 recytatorów

23 maja - wykład UTW (Krzysztof Kramek "Monety o tematyce muzycznej")

26 maja (Stępnia 6) - premiera przedstawienia pt. "PANIE OSKARZE" w wykonaniu dziecięcej grupy tańca ludowego

31 maja (Stępnia 6) - na warsztaty z ilustrowania dla dzieci i otwarcie wystawy Izabeli Madei

1 czerwca – pomoc przy organizacji II Zlotu Pojazdów Zabytkowych

7 czerwca (Stępnia 6) - koncert LESKIEGO i wernisaż malarstwa Krzysztofa Bojarczuka 

8 czerwca – pomoc przy organizacji spotkania członków Związku Rodu Kątskich w Kocku

9 czerwca – udział dziecięcej grupy tańca ludowego w charytatywnym festynie rodzinnym przy SP w Kocku

9 czerwca – udział formacji ESTRELLAS w XXVIII Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych w Lubartowie

11 czerwca – udział formacji ESTRELLAS w XII Wojewódzkim Turnieju Zespołów Tanecznych w Ulanie Majoracie

13 czerwca - zakończenie roku akademickiego UTW

15 czerwca – pomoc w organizacji VII Zjazdu Dużych Rodzin

19 czerwca - otwarcie wystawy prac uczestników zajęć plastycznych i ceramicznych DK

21 czerwca - obchody jubileuszu XX-lecia Zespołu Artystycznego NADZIEJA

24 czerwca – udział zespołów z Górki i Talczyna w V Koncercie Piosenki Religijnej w Poizdowie

3 lipca – wyjazd do kina w Lubartowie na film animowany „Paskudy. UglyDolls” (Akcja LATO)

4-6 lipca – pomoc w organizacji harcerskiego Rajdu Odkrywców

5 lipca – 11 sierpnia – wystawa „POP & GLAM” Piotra Tymochowicza

7 lipca - (rynek) - L'ART FESTIVAL (koncert zespołu Joryj Kłoc ze Lwowa)

8 lipca – wyjazd do kina w Lubartowie na film animowany „Agent Kot” (Akcja LATO)

10 lipca - zajęcia szachowe (Akcja LATO)

10-11 lipca – wycieczka dziecięcej grupy tańca ludowego na Roztocze

15-16 lipca – IX Międzynarodowy Festiwal "ŚLADAMI SINGERA" (wernisaż instalacji artystycznej „Terytorium Pamięci” autorstwa Stefanii Jabłońskiej; prezentacja gazety festiwalowej „Sztukmistrz Kocki”; spektakl „Siedem opowieści nie tylko dla dzieci” w wykonaniu Witolda Dąbrowskiego z akompaniamentem Roberta Brzozowskiego (kontrabas) i Mariana Pędzisza (skrzypce); projekcja filmu fabularnego  „Sztukmistrz z Lublina” w reż. Menahema Golana na podstawie książki Izaaka Baszewisa Singera; „Przyjaciele Sztukmistrza” - spektakl plenerowy z muzyką na żywo, fragmentami opowiadań Singera, historiami lokalnymi, z elementami cyrku, akrobatyki powietrznej, tańca, teatru ognia z udziałem artystów z Polski, Ukrainy, Izraela, Gambii, Szwajcarii)

3-11 sierpnia - XXIV Międzynarodowe Warsztaty Teatralne "DIALOGI" -

10 sierpnia (Stępnia 6) - spektakl powarsztatowy „Romanse cygańskie”, przedstawienie „Blood Wedding” teatru "ABREGO" z Hiszpanii i fireshow w wykonaniu „Jo Art Show”

13 sierpnia-13 października – wystawa malarstwa Ilony Irminy Iwańskiej „Prapamięć i inne czasy – część II”

17 sierpnia - festyn Dni Kocka z udziałem m.in. zespołów DEJW, NEWS, SPRING ROLLS i ReLife

18 sierpnia - uroczystości 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej, dożynki gminno-parafialne i XV Koncert Muzyki Chrześcijańskiej "CZAS UWIELBIENIA"

21 sierpnia – wyjazd do kina w Lubartowie na film „KRÓL LEW” (Akcja LATO)

23 sierpnia – wyjazd na basen do Radzynia (Akcja LATO)

25 sierpnia – udział grupy tańca ludowego w dożynkach w Serokomli

27 sierpnia – wyjazd na basen do Radzynia (Akcja LATO)

28 sierpnia – wyjazd do kina w Lubartowie na film animowany „Wilk w owczej skórze 2” (Akcja LATO)

31 sierpnia (pałac Jabłonowskich) – pomoc w organizacji koncertu "Z Klasyką przez Polskę" w wykonaniu Sławomira Tomasiaka (skrzypce) i Roberta Morawskiego (fortepian) - w programie muzyka polska (J. Elsner, H. Wieniawski, I.J. Paderewski, K. Szymanowski)

7 września – pomoc w organizacji Narodowego Czytania w Kocku

8 września - udział delegacji z Kocka w dożynkach powiatowych w Ostrowie Lubelskim

22 września -  udział zespołu z Talczyna w XIII Jesiennych Spotkaniach z Folklorem „DOKOPINY 2019” w Olszewnicy

28 września (Stępnia 6) – otwarcie wystawy malarstwa Majki Zuzańskiej „Wypisać imię złudzeniom”

2 października (Stępnia 6) - przesłuchania konkursowe XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej z udziałem 31 wykonawców

5 października - obchody 80. rocznicy Bitwy pod Kockiem (m.in. koncert laureatów XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej oraz widowisko słowno-muzyczne "Ostatni rozkaz Generała Kleeberga")

6 października – udział delegacji z Kocka na obchodach 80. Rocznicy Bitwy pod Kockiem w Woli Gułowskiej

17 października - inauguracja roku akademickiego 2019/2020 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kocku, wykład dra Stefana Müncha pt. "Zobaczyć muzykę"

18 października (Stępnia 6) - otwarcie wystawy malarstwa nauczycieli Liceum Plastycznego w Nałęczowie, recital Jacka i Michała Musiatowiczów

24 października - wykład UTW (Elżbieta Ostasz "Nie od razu Kock zbudowano 2" - zajęcia terenowe)

24 października (Stępnia 6) – występ dziecięcej grupy tańca ludowego na uroczystości z okazji 50-lecia par małżeńskich

7 listopada - wykład UTW (Elżbieta Hawryluk "British Library - moje doświadczenia")

9 listopada (Stępnia 6) - otwarcie wystawy członków Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków pt. „Barwą i kreską”

11 listopada (hala) - obchody Święta Niepodległości z udziałem Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej i uczniów z gminy Kock

21 listopada - wykład UTW (Kazimierz Kasprzak "Stanisław Moniuszko - śladami ojca opery polskiej")

24 listopada – udział zespołu z Talczyna w IX Koncercie Pieśni Patriotycznej w Ostrowie Lubelskim

29 listopada – wieczór andrzejkowy dziecięcej grupy tańca ludowego

29 listopada – wyjazd słuchaczy UTW na „ANDRZEJKOWE SHOW OPERETKOWO-MUSICALOWE” w Filharmonii Lubelskiej

5 grudnia - wykład UTW (Mirosława Czarnecka "Pszczoły i ludzie" cz. 3)

6 grudnia (Stępnia 6) -  wieczór z twórczością Romana Pudelskiego, promocja książki "SZŁA PANI HISTORIA"

6 grudnia (Stępnia 6) - mikołajkowy koncert w wykonaniu Andrzeja "e-MOLLa" Kowalczyka

7 grudnia (hala) - turniej piłkarski wspierający akcję "POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ" z udziałem 3 drużyn

8 grudnia (pałac Jabłonowskich) – pomoc przy organizacji koncertu z cyklu Z KLASYKĄ PRZEZ POLSKĘ w wykonaniu Urszuli Kryger (mezzosopran) i Pawła Cłapińskiego (fortepian)

14 grudnia – warsztaty wykonywania świątecznych ozdób ze słomy dla członków dziecięcej grupy tańca ludowego

19 grudnia - wykład UTW (Mirosława Czarnecka "Pszczoły i ludzie" cz. 4)

22 grudnia (mała sala gimnastyczna SP) - koncert "Niech zabrzmi Gloria!" w wykonaniu Zespołu Artystycznego NADZIEJA i uczniów studia VoiceFactory

 

Licznik odwiedzin: 135934