10 stycznia - wykład UTW (Joanna Kowalik "Poszukiwania genealogiczne")

11 stycznia 2019 – wycieczka słuchaczy UTW do Muzeum Diecezjalnego w Siedlcach na wystawę „ARS SACRA EL GRECA”

11 stycznia - otwarcie wystawy malarstwa Urszuli Bydlińskiej „MATER DEI”, koncert grupy Daniel Gałązka Z Zespołem

13 stycznia – udział dziecięcej grupy tańca ludowego DK w 27. Finale WOŚP

20 stycznia (Stępnia 6) - Dzień Babci i Dziadka w wykonaniu grupy tańca ludowego DK

24 stycznia - wykład UTW (Mirosława Czarnecka "Pszczoły i ludzie")

26 stycznia – udział zespołów z Talczyna i Górki w III Koncercie Kolęd i Pastorałek w Przytocznie

27 stycznia – Wojewódzki Przegląd Kolęd „GORE GWIAZDA JEZUSOWI”

2 lutego – udział zespołu NADZIEJA w widowisku „Nasze Betlejem” w Radzyniu

7 lutego - wykład UTW (Mirosława Czarnecka "Pszczoły i ludzie" cz. 2)

12-20 lutego – akcja FERIE (12 lutego - zajęcia plastyczne, 13 lutego - wyjazd do kina w Lubartowie na film „Ralph Demolka w internecie”, 14 lutego - zabawy teatralne,  15 lutego - wyjazd na basen do Radzynia, 18 lutego - wyjazd do kina w Lubartowie na film „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru.”, 19 lutego - zajęcia plastyczne, 20 lutego - wyjazd na basen do Radzynia)

12 lutego-7 marca – wystawa rysunku Edyty Kuklewskiej

21 lutego - wykład UTW (Kamila Wieczorek "Wiedeń - muzyczny salon Europy")

23 lutego (Stępnia 6) - otwarte warsztaty gitarowe z Leszkiem Cichońskim

23 lutego (Stępnia 6) - wernisaż malarstwa Ilony Irminy Iwańskiej "Prapamięć i inne czasy", recital Leszka Cichońskiego

2 marca - XI Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Gimnazjalistów o Puchar Dyrektora Domu Kultury z udziałem 6 drużyn

5 marca (Stępnia 6) - XX Ostatkowe Spotkania Zespołów Ludowych "KUSAKI 2019" z udziałem 7 ludowych zespołów śpiewaczych, występ dziecięcego zespołu tańca ludowego DK

7 marca - wykład UTW (Błażej Torański "Knebel. Cenzura w PRL-u.")

9 marca - wernisaż fotografii Grażyny Hankiewicz "Carnevale di Venezia"

16 marca - turniej halowej piłki nożnej o PUCHAR PRZEDWIOŚNIA z udziałem 3 drużyn

21 marca - wykład UTW (Małgorzata Popek "Inny nie znaczy gorszy - osoba z Zespołem Downa")

22 marca (Stępnia 6) - otwarcie wystawy prac uczniów Liceum Plastycznego w Nałęczowie

23 marca - pomoc w organizacji XX Międzywojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego w Woli Osowińskiej

30 marca - udział formacji i solistów DK w X Wojewódzkich Spotkaniach Tanecznych w Krasnymstawie

4 kwietnia - wykład UTW (Elżbieta Ostasz "Nie od razu Kock zbudowano")

6 kwietnia – wyjazd słuchaczy UTW do Siedlec na KONCERT WIEDEŃSKI

7 kwietnia – udział zespołów z Górki i Talczyna w XVI koncercie Pieśni Wielkopostnych w Krępie

12 kwietnia (Stępnia 6) - otwarcie wystawy fotografii Grażyny i Dariusza Hankiewiczów oraz Krzysztofa Saka "KAZACHSTAN - KRAJ JURT I DRAPACZY CHMUR", koncert "Młynarski, Okudżawa, Cohen czyli MOC słowa i muzyki" w wykonaniu Jerzego Mamcarza z towarzyszeniem Roberta Obcowskiego

14 kwietnia – udział zespołów z Górki i Talczyna w XXI Spotkaniach z Pieśnią i Tradycją Wielkopostną w Woli Osowińskiej

25 kwietnia - wykład UTW (Marian Mazurek "Czemierniki")

3 maja – obchody Święta Konstytucji i 70-lecia OSP Talczyn

9 maja – wykład UTW (Dominika Leszczyńska „Czyżewscy, Harbin i Kolej Wschodniochińska”)

15 maja (Stępnia 6) - miejsko-gminne eliminacje 38. Małego Konkursu Recytatorskiego z udziałem 33 recytatorów

18 maja (stadion) - przegląd zespołów punkowych "MAJÓWKA PUNKÓWKA"

18 maja - otwarcie wystawy rysunku Ireneusza Buguszewskiego MYSTERY ANIMALS

18 maja – udział dziecięcego zespołu tańca ludowego w IV Otwartym Konkursie Tańca Folkowego „FOLKOWE IMPRESJE” w Sworach

19 maja - udział zespołów z Talczyna i Górki w XIII Koncercie Pieśni Maryjnej w Ostrowie Lubelskim

22 maja - powiatowe eliminacje 38. Małego Konkursu Recytatorskiego z udziałem 36 recytatorów

23 maja - wykład UTW (Krzysztof Kramek "Monety o tematyce muzycznej")

 

Licznik odwiedzin: 115042