7 stycznia - 3 i 4 kolejka KOCKIEJ HALÓWKI

12 stycznia - wykład UTW (Zbigniew Smółko "Rzeczpospolita wielu narodów")

13 stycznia - otwarcie wystawy malarstwa Kornelii Kulbovskiej i fotografii Dariusza Hankiewicza "ONA i ON", recital Darii Bieleckiej z towarzyszeniem Pawła Grymuzy

14 stycznia - XI halowy turniej piłki nożnej seniorów o PUCHAR BURMISTRZA KOCKA z udziałem pięciu drużyn

16-27 stycznia - akcja "FERIE" dla dzieci ze szkół podstawowych (16 stycznia - zajęcia plastyczne, 18 stycznia - wyjazd do Teatru im. Andersena w Lublinie na spektakl "Alicja w krainie czarów", 20 stycznia - zajęcia sportowe, 23 stycznia - zajęcia teatralne, 25 stycznia - wyjazd na basen do Radzynia, 27 stycznia - wyjazd do kina do Lubartowa)

22 stycznia - udział zespołu śpiewaczego z Górki w Koncercie Kolęd i Pastorałek w Przytocznie

26 stycznia - bal karnawałowy zespołu NADZIEJA

27 stycznia - wykład UTW (nadkom. Marek Bocian "Bezpieczeństwo ruchu drogowego")

29 stycznia - 5, 6 i 7 kolejka KOCKIEJ HALÓWKI

29 stycznia - występ zespołu NADZIEJA na "KOLĘDOBRANIU 2017"  w Radzyniu

5 lutego - Wojewódzki Przegląd Kolęd "GORE GWIAZDA JEZUSOWI" 

10 lutego - wykład UTW (Robert Majczyna "Odwrócony kredyt hipoteczny")

18 lutego - IX turniej halowej piłki nożnej dla gimnazjalistów O PUCHAR DYREKTORA DOMU KULTURY z udziałem czterech drużyn

23 lutego - pierwsze spotkanie Akademii Historii Kocka dla dzieci

24 lutego - wykład UTW (Tomasz Stephan "Australia - jej różne oblicza")

28 lutego - XVIII Kusakowe Spotkania Zespołów Ludowych "KUSAKI 2017" z udziałem sześciu grup śpiewaczych

10 marca - wykład UTW (Sylwia Dmowska "Kock w czasach lokacji")

18 marca - pomoc w organizacji XVIII Międzywojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego w Woli Osowińskiej

24 marca - wykład UTW (Mikołaj Lazor "Historia Lubartowa w sztuce sakralnej - zbiory Muzeum Parafialnego Sanktuarium Św. Anny")

24 marca - otwarcie wystawy prac Przemysława Krupskiego "20", recital duetu Martyna Massalska i Zbyszek Skrzypek

27 marca - drugie spotkanie Akademii Historii Kocka dla dzieci

1 kwietnia – udział grup tanecznych Domu Kultury w IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Taneczne Inspiracje” w Biłgoraju

2 kwietnia -  udział zespołów z Talczyna i Górki w XIV Powiatowym Koncercie Pieśni Wielkopostnych w Krępie

7 kwietnia – wykład UTW (Janina Kiewel „Rzym – wieczne miasto”)

9 kwietnia – udział zespołów z Talczyna i Górki w XIX Spotkaniach z Pieśnią i Tradycją Wielkopostną w Borkach (zespół z Talczyna zdobył I nagrodę w konkursie na palmę wielkanocną)

21 kwietnia – wykład UTW (Kazimierz Szynkaruk „Perła Dalekiego Wschodu – Tajlandia”)

21 kwietnia - otwarcie wystawy malarstwa Marka Jędrycha, recital Aleksandry Rudzińskiej z towarzyszeniem Arkadiusza Borzęckiego

24 kwietnia - trzecie spotkanie Akademii Historii Kocka dla dzieci

27 kwietnia – promocja wydanej przez Dom Kultury książki Jacka Pożarowszczyka „Kleeberg. Generał bez skazy”

3 maja - obchody Święta Konstytucji 3 Maja i 100-lecia OSP w Białobrzegach

10 maja - miejsko-gminne eliminacje XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego z udziałem 45 recytatorów

11 maja - wykład UTW (Tadeusz Pietras "Reformacja i kontrreformacja na Lubelszczyźnie")

14 maja - udział zespołów z Talczyna i Górki Kockiej w XII Koncercie Pieśni Maryjnej w Ostrowie Lubelskim

17 maja - powiatowe eliminacje XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego z udziałem 40 recytatorów

20 maja - Dni Otwarte Funduszy Europejskich (m.in. zlot starych pojazdów, konkursy, występy taneczne)

21 maja - turniej szachowy z okazji 600-lecia Kocka z udziałem 36 zawodników

23 maja - wycieczka słuchaczy UTW do Lubartowa (zwiedzanie Muzeum Parafialnego i Muzeum Ziemi Lubartowskiej)

25 maja - wykład UTW (Jacek Pożarowszczyk "Kleeberg. Generał bez skazy")

26 maja - otwarcie wystawy malarstwa i grafiki Natalii Koperkiewicz pt. "Samo się maluje", recital Magdy i Marysi Dudkiewicz

28 maja - udział zespołu z Talczyna w wojewódzkich eliminacjach 51. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Muzeum Wsi Lubelskiej 

29 maja - czwarte spotkanie Akademii Historii Kocka dla dzieci

1 czerwca - wykład UTW (Izabela Kossak "Dlaczego warto czytać etykiety")

8 czerwca - uroczyste zakończenie roku akademickiego UTW, otwarcie wystawy plastycznej słuchaczy UTW

24 czerwca – udział zespołów ludowych z Talczyna i Górki w III Koncercie Pieśni i Piosenki Religijnej „SACRO SONG POIZDÓW 2017”

24 czerwca – festyn sportowo-rekreacyjny z meczem towarzyskim Polesie Kock – Górnik Łęczna, występami przedszkolaków i uczniów, recitalem przebojów The Beatles w wykonaniu grupy „Kemah”, konkursami i olimpiadą przedszkolaków

25 czerwca - Wielki Festyn 600-lecia Kocka (zespoły LOMBARD, DON VASYL i Cygańskie Gwiazdy, LATAJĄCE TALERZE, BANANAS BAND, Scena JUNO, zespoły taneczne DK)

30 czerwca - piąte spotkanie Akademii Historii Kocka dla dzieci

5 lipca – „Poznajmy się” – zabawy integracyjne w Domu Kultury i parku w ramach Akcji "LATO"

7 lipca - otwarcie wystawy archeologicznej "Zagadka z przeszłości" oraz wystawy fotografii Jacka Zaima „Ludzie Kocka”

12 lipca - wyjazd do kina w Lubartowie na film "AUTA 3" (Akcja „LATO”)

13 lipca – szóste spotkanie Akademii Historii Kocka dla dzieci, spotkanie z archeologiem (Akcja „LATO”)

17 lipca – festiwal „Śladami Singera”

21 lipca – wyjazd do Radzynia na basen i spektakl teatralny „PINOKIO” (Akcja „LATO”)

26 lipca - wyjazd do kina w Lubartowie na film „ROCK DOG” (Akcja „LATO”)

1 sierpnia - pierwsze spotkanie projektu "Seniorzy z iskrą"

4 sierpnia - siódme spotkanie Akademii Historii Kocka dla dzieci (Akcja "LATO")

9 sierpnia - spotkanie z policjantem, wyjazd do kina w Lubartowie na film "KAPITAN MAJTAS" (Akcja "LATO")

23 sierpnia - wyjazd do kina w Lubartowie na film „MAŁA WIELKA STOPA” (Akcja „LATO”)

24 sierpnia – wyjazd na wycieczkę autokarową do Kazimierza Dolnego (Akcja „LATO”)

27 sierpnia - udział delegacji z Kocka w dożynkach powiatowych w Lubartowie (wieniec z gminy Kock wykonany przez zespół z Górki zdobył wyróżnienie w kategorii wieńców współczesnych)

30 sierpnia – wyjazd na wycieczkę rowerową do zagrody edukacyjnej „ZIELONY POLIGON” w Nowinach (Akcja „LATO”)

2 września – współorganizacja Narodowego Czytania „WESELA” w Kocku

3 września – pomoc w organizacji finałowej serii XLI Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego po Ziemi Lubartowskiej

10 września - dożynki gminno-parafialne

26 września - przesłuchania konkursowe XIII Festiwalu Pieśni Patriotycznej z udziałem 33 wokalistów w trzech kategoriach wiekowych

26 września - ósme spotkanie Akademii Historii Kocka dla dzieci

30 września - finał XIII Festiwalu Pieśni Patriotycznej "PIEŚŃ OJCZYZNY PEŁNA" (koncert laureatów, występy zespołów śpiewaczych z Talczyna i Górki Kockiej oraz sopranistki Justyny Reczeniedi z towarzyszeniem pianistki Małgorzaty Piszek

1 października - pokaz kawaleryjski i rekonstrukcja epizodów Bitwy pod Kockiem

7 października - III Przegląd Zespołów Punkowych "POGO NA BETONIE" z udziałem kapel AZOTOX (Ostrowiec Świętokrzyski), PANTA KOINA (Lublin), PIJACKA BANDA (Kielce) i PSYCHO SKŁAD (Kock)

Licznik odwiedzin: 83869