6 stycznia – ORSZAK TRZECH KRÓLI prowadzony przez Zespół Artystyczny NADZIEJA

7 stycznia - wykład UTW (Tomasz Młynarczyk: "Fotografia - co i jak fotografujemy")

9 stycznia - czwarta kolejka KOCKIEJ HALÓWKI

16 stycznia - piąta i szósta kolejka KOCKIEJ HALÓWKI

16 stycznia - bal karnawałowy słuchaczy UTW z Lubartowa i Kocka 

17 stycznia - siódma i ósma kolejka KOCKIEJ HALÓWKI

21 stycznia - wykład UTW (Jakub Hapka: "Sienkiewicz - twórca i ekranizacje jego dzieł")

22 stycznia - otwarcie wystawy rzeźby Grzegorza Gruby, koncert zespołu "OAZA RECORDS"

24 stycznia - widowisko poetycko-muzyczne "NASZE BETLEJEM" w wykonaniu Zespołu Artystycznego NADZIEJA

30 stycznia - dziewiąta i dziesiąta kolejka KOCKIEJ HALÓWKI

31 stycznia - X halowy turniej piłki nożnej seniorów O PUCHAR BURMISTRZA KOCKA z udziałem ośmiu drużyn

4 lutego - wykład UTW (Arkadiusz Kulpa: "Niespotykane w świecie formacje wojskowe I Rzeczpospolitej") 

6 lutego - jedenasta (ostatnia) kolejka KOCKIEJ HALÓWKI

7 lutego – bal karnawałowy członków Zespołu Artystycznego NADZIEJA

9 lutego - XVII Kusakowe Spotkania Zespołów Ludowych "KUSAKI 2016" z udziałem ośmiu grup śpiewaczych

13 lutego - VIII turniej halowej piłki nożnej dla gimnazjalistów O PUCHAR DYREKTORA DOMU KULTURY z udziałem czterech drużyn

13 lutego - koncert WALENTYNKOWO PUNKOWO 2 z udziałem zespołów PATOLOGIA (Świdnik), NA ZEWNĄTRZ i DIABLOP (Lipsko), PANTA KOINA (Lublin), NOCNE ŻULE (Krasnystaw) i PSYCHO SKŁAD (Kock)

18 lutego - wykład UTW (Adam Świć: "Mickiewicz jakiego nie znamy")

15-26 lutego - akcja FERIE 2016 (15 lutego – zajęcia teatralne, 16 lutego – zajęcia akrobatyczne, 19 lutego – zajęcia plastyczne, 22 lutego – wyjazd do kina w Lubartowie na film „SKUBANI”, 23 lutego – wyjazd do Radzynia na basen i spektakl „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, 25 lutego – zajęcia teatralne, 26 lutego – wyjazd do Radzynia na basen i zwiedzanie komendy powiatowej PSP)

3 marca - wykład UTW (Marek Łasisz: "Amazonia - wyprawa w głąb kolumbijskiej dżungli")

8 marca – wyjazd słuchaczy UTW do Lubartowa na koncert piosenki francuskiej z okazji Dnia Kobiet

11 marca - otwarcie mobilnej wystawy KOBIET AKTYWNYCH, koncert DANIELA GAŁĄZKI Z ZESPOŁEM

13 marca -  udział zespołów z Talczyna i Górki w XIII Powiatowym Koncercie Pieśni Wielkopostnych w Krępie

13 marca – udział grup tanecznych DK w I Bialskich Klubowych Spotkaniach Tanecznych w Białej Podlaskiej

17 marca – wykład UTW (Paweł Hapka: „Mistrzowie polskiego komiksu”)

20 marca - udział zespołów z Talczyna i Górki w XVIII Spotkaniach z Pieśnią i Tradycją Wielkopostną w Woli Osowińskiej (zespół z Górki zdobył I nagrodę w konkursie na palmę podlaską, zespół z Talczyna zdobył I nagrodę w konkursie na potrawę wielkopostną i II nagrodę w konkursie na palmę podlaską)

31 marca – wykład UTW (Andrzej Kotyła: „Aby język giętki...”)

1 kwietnia - otwarcie wystawy członków grupy twórczej "W DRODZE", koncert jazzowy duetu Marcin Olak (gitara) & Jarek Michaluk (kontrabas)

9 kwietnia - udział grup tanecznych DK w III Turnieju Tańca Towarzyskiego dla Początkujących w Wysokiem

12 kwietnia - powiatowe eliminacje konkursu recytatorskiego dla gimnazjalistów "Przebudzeni do życia"

14 kwietnia – wykład UTW (nadkomisarz Krzysztof Hermaniuk: „Konsultacje społeczne na temat tworzenia mapy zagrożeń”)

28 kwietnia – wykład UTW (dr Joanna Kowalik-Bylicka: „Dobra ziemskie Radzyń. Historia majątku od XVIII do XX wieku.”)

29 kwietnia - widowisko poetycko-muzyczne "WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ" w wykonaniu Zespołu Artystycznego "NADZIEJA" w ramach spotkania "Serce 2.0" przed Światowymi Dniami Młodzieży

1 maja - jubileusz XX-lecia Zespołu Śpiewaczego z Górki Kockiej

3 maja - obchody Święta Konstytucji, występ Zespołu Artystycznego "NADZIEJA"

3 maja – udział zespołów z Talczyna i Górki w międzypowiatowych eliminacjach Wojewódzkiego Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Adamowie (zespół z Talczyna uzyskał awans do etapu wojewódzkiego)

7 maja - udział grup tanecznych DK w XV Amatorskich Spotkaniach Tanecznych w Lubartowie oraz udział formacji „ESTRELLAS” w XVII Wojewódzkim Turnieju Współczesnych Form Tanecznych w Puławach

12 maja – wykład UTW (projekcja filmu dokumentalnego Wiesława Dąbrowskiego „Henryk Wars – pieśniarz Warszawy”)

15 maja - udział zespołów z Talczyna i Górki Kockiej w XI Koncercie Pieśni Maryjnej w Ostrowie Lubelskim

16 maja - miejsko-gminne eliminacje XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego z udziałem 44 recytatorów

18 maja - powiatowe eliminacje XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego z udziałem 37 recytatorów

19 maja - spotkanie warsztatowe projektu "Śladami Singera" TECHNIKI WYKONYWANIA LALEK (prowadzenie Dominik Gąsowski)

20 maja - otwarcie wystawy prac plastycznych słuchaczy UTW i uczestników zajęć plastycznych DK, recital Ryszarda Borkowskiego z towarzyszeniem Klary Kistelskiej i Krzysztofa Nowackiego, zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

25 maja - wycieczka słuchaczy UTW do Muzeum Kleeberczyków w Woli Gułowskiej i Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

29 maja - udział zespołu z Talczyna w wojewódzkich eliminacjach Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Muzeum Wsi Lubelskiej

30 maja-3 czerwca – wystawa KLOCKÓW LEGO z okazji Dnia Dziecka

31 maja – turniej piłki nożnej dla dzieci z okazji DNIA DZIECKA (a także w ramach VIII EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU DLA WSZYSTKICH oraz XXII SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST I GMIN) z udziałem 3 drużyn

3 czerwca – TANECZNY DZIEŃ DZIECKA, MAMY i TATY w wykonaniu grup instruktorskich DK

9 czerwca - spotkanie warsztatowe projektu "Śladami Singera" FREESTYLE FOOTBALL (prowadzenie Mateusz Odrzygóźdź)

9 czerwca – udział formacji ESTRELLAS w IX Wojewódzkim Konkursie Zespołów Tanecznych w Ulanie

13 czerwca - udział formacji "ESTRELLAS" w II Otwartym Międzyszkolnym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Łukowie

16 czerwca - spotkanie warsztatowe projektu "Śladami Singera" KUCHNIA ŻYDOWSKA (prowadzi Alon Benoch)

19 czerwca – udział zespołu z Górki w „Biesiadzie Czerwcowej” w Lubartowie

20 czerwca – spektakl „Calineczka” dziecięcej grupy teatralnej Domu Kultury

24 czerwca – udział Zespołu Artystycznego „NADZIEJA” i zespołów ludowych z Talczyna i Górki w II Koncercie Pieśni i Piosenki Religijnej „SACRO SONG POIZDÓW 2016”

29 czerwca – udział Zespołu Artystycznego „NADZIEJA” w XX Koncercie Piosenki Religijnej „SACRO SONG 2016” w Kamionce

30 czerwca - spotkanie warsztatowe projektu "Śladami Singera" ŚPIEW TRADYCYJNY (prowadzi Aleksandra Gronowska)

1 lipca - spotkanie warsztatowe projektu "Śladami Singera" WARSZTATY CYRKOWE (prowadzenie Kamila Szymańska i Marcin Borkowski)

2 lipca - festyn DNI KOCKA z udziałem m.in. zespołów ACTIV, MALIBU i TARZAN BOY

3 lipca - XIII Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej "CZAS UWIELBIENIA"

5, 11, 12, 13 lipca – Akcja „LATO” (13 lipca wycieczka do kina w Lubartowie)

21 lipca – występ Mateusza i Jana Obroślaków na spotkaniu w ramach Światowych Dni Młodzieży

22 lipca – występ Zespołu Artystycznego NADZIEJA w ramach Światowych Dni Młodzieży w Radzyniu

25-26 lipca – festiwal „Śladami Singera”

3, 5, 8, 10, 12, 23, 25, 26 i 30 sierpnia – Akcja „LATO” (10 sierpnia wycieczka na zajęcia zumby i basen do Radzynia, 12 sierpnia wycieczka do muzeum regionalnego w Woli Osowińskiej, 26 sierpnia wycieczka do Nałęczowa)

21 sierpnia – dożynki gminno-parafialne w Talczynie z udziałem m.in. Kapeli Ludowej LUBARTOWIACY i zespołu Cold Beer

21 sierpnia – występ Zespołu Artystycznego NADZIEJA podczas I Lubartowskiego Przeglądu Kultury, Smaków i Rękodzieła Ziemi Lubelskiej

1 września - wieczór literacko-muzyczny poświęcony rocznicy wybuchu II wojny światowej w wykonaniu Romana Pudelskiego i Piotra Filipka 

3 września – pomoc w organizacji Narodowego Czytania „QUO VADIS” w Kocku

3 września – pomoc w organizacji finałowej serii XL Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego po Ziemi Lubartowskiej

4 września – udział delegacji z Kocka w dożynkach powiatowych w Lubartowie (wieniec z gminy Kock wykonany przez zespół z Talczyna zdobył wyróżnienie w kategorii wieńców tradycyjnych)

4 września – „PICNIC COUNTRY” Zespołu Artystycznego NADZIEJA

11 września – pomoc w organizacji rajdu rowerowego Radzyń-Kock-Radzyń

17 września - II Przegląd Zespołów Punkowych "POGO NA BETONIE" z udziałem grup „PATOLOGIA” (Świdnik), „NA ZEWNĄTRZ” (Lipsko), „MAX CADY” (Lublin) i „PSYCHO SKŁAD” (Kock)

28 września – przesłuchania konkursowe XII Festiwalu Pieśni Patriotycznej „PIEŚŃ OJCZYZNY PEŁNA” z udziałem 31 solistów

1 października - koncert laureatów XII Festiwalu Pieśni Patriotycznej "PIEŚŃ OJCZYZNY PEŁNA"

20 października - inauguracja roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wykład inauguracyjny: Damian Sitkiewicz "Kock 1939-1944"

21 października - otwarcie wystawy malarstwa i grafiki Arkadiusza Kulpy, koncert piosenki francuskiej w wykonaniu Lydie Charlotte Kotlinsky z towarzyszeniem Sebastiana Pikuli

3 listopada - wykład UTW (Jakub Hapka ”Cervantes i Szekspir – życie i twórczość w 400-lecie śmierci”)

8 listopada – wyjazd słuchaczy UTW do Lublina na film „Wołyń”

10 listopada - przedstawienie z okazji Święta Niepodległości dla słuchaczy UTW i podopiecznych WTZ w wykonaniu przedszkolaków

11 listopada - obchody Święta Niepodległości

13 listopada - udział zespołu z Talczyna w VI Koncercie Pieśni Patriotycznej w Ostrowie Lubelskim

18 listopada - wykład UTW (Jagoda i Andrzej Zając "Spotkania w raju - Etiopia")

18 listopada - otwarcie wystawy fotografii Andrzeja Zająca pt. "Spotkania w raju", recital Wojtka "Molasa" Gila

2 grudnia - wykład UTW (Arkadiusz Strojek "Historia pieniądza i bankowości")

3 grudnia – udział Zespołu Artystycznego NADZIEJA w koncercie „Szlachetna Paczka” w Radzyniu

16 grudnia - wykład UTW (Mieczysława Kulicka-Muszyńska i Bartosz Leśkiewicz "Wohyńskie wesele")

16 grudnia - otwarcie wystawy plastycznej uczestników WTZ, recital kolęd w wykonaniu Grzegorza Fijałkowskiego i prezentacja poezji Jolanty Kowalskiej

18 grudnia - 1 i 2 kolejka KOCKIEJ HALÓWKI

30 grudnia - zabawa choinkowa dla dzieci 

 

 

 

Licznik odwiedzin: 87457