6 stycznia – obchody uroczystości Trzech Króli w wykonaniu zespołu NADZIEJA

9 stycznia – wykład UTW (dr Kazimierz Parfianowicz „Dzieje polskie województwa smoleńskiego ziemi Rzeczpospolitej” cz. 1) 

10 stycznia – otwarcie wystawy fotograficznej „KUPCY” - Grupa Twórcza MOTYCZ i gościnnie TADEUSZ ROLKE; koncert JOLKI SIP z Zespołem

11 stycznia – kolejka Kockiej Ligi Halówki

12 stycznia – kolejka Kockiej Ligi Halówki

15 stycznia – występ Magdy Dudkiewicz i Piotra Filipka oraz przedszkolaków podczas uroczystości jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego w Urzędzie Miejskim

18 stycznia – kolejka Kockiej Ligi Halówki

19 stycznia – kolejka Kockiej Ligi Halówki

21 stycznia-1 lutego – akcja „FERIE 2014” (21 i 28 stycznia - zajęcia taneczne dla dzieci; 24 stycznia - turniej piłki nożnej dla uczniów klas 4-6; 25 stycznia - mecz piłki nożnej SP Kock – MOSiR Lubartów; 27-31 stycznia - projekcje filmów dla dzieci; 31 stycznia -  gminny turniej mini-siatkówki dla uczniów klas 4-6; 1 lutego - występ iluzjonisty Łukasza Podymskiego pt. „Edukacyjny Teatr Magii”)

1 lutego - halowy turniej piłki nożnej seniorów O PUCHAR BURMISTRZA KOCKA z udziałem 8 drużyn

6 lutego - wykład UTW (dr Kazimierz Parfianowicz „Dzieje polskie województwa smoleńskiego ziemi Rzeczpospolitej” cz. 2), pierwsze zajęcia angielskiego dla seniorów 

7 lutego – wernisaż malarstwa Renaty Boguszewskiej, koncert zespołu „Krzysztof Demucha Trio”                                                                                                                    

8 lutego – kolejka Kockiej Ligi Halówki

8 lutego – spotkanie karnawałowe zespołów śpiewaczych z Górki i Talczyna

9 lutego – kolejka Kockiej Ligi Halówki

15 lutego – ostatnia kolejka Kockiej Ligi Halówki, maraton aerobicu

21 lutego – promocja wydanego przez Dom Kultury albumu „Kock w fotografii” (w bibliotece), występ Dawida Nicponia, pokaz fechtunku GRH

22 lutego – spotkanie karnawałowe dla dzieci

4 marca - XV Kusakowe Spotkania Zespołów Ludowych z udziałem 10 zespołów śpiewaczych, zabawa ostatkowa

6 marca – wykład UTW (dr Kazimierz Parfianowicz „Dzieje polskie województwa smoleńskiego ziemi Rzeczpospolitej” cz. 3)

15 marca - VI turniej halowej piłki nożnej dla gimnazjalistów „O PUCHAR DYREKTORA DOMU KULTURY” z udziałem 4 drużyn

16 marca – koncert Laury Łącz „Między mną a Tobą”

20 marca - wykład UTW (Urszula Gronowska i Jacek Zaim „Malowane słowem i obiektywem”)

21 marca – projekcja filmu dla dzieci z klas 1-3 z okazji pierwszego dnia wiosny

22 marca – recital Jerzego Mamcarza, otwarcie wystawy grafiki Olgi Michalskiej, promocja wydawnictw Konfraterni KOZIRYNEK

23 marca – udział zespołów z Talczyna i Górki Kockiej w XI Powiatowym Koncercie Pieśni Wielkopostnych w Jeziorzanach

3 kwietnia – spektakl dla przedszkolaków „Grymasy królewny Kasi” w wykonaniu teatru MASKA z Krakowa

5 kwietnia - VI turniej oldboyów w halowej piłce nożnej „O PUCHAR ZIEMI KOCKIEJ” z udziałem 3 drużyn

5 kwietnia – spektakl „Niedźwiedź/Oświadczyny” w GCK w Woli Gułowskiej w wykonaniu grupy teatralnej Domu Kultury

9 kwietnia – wykład UTW (Adam Król „Wiara i historia wykuta w starym medaliku”), otwarcie wystawy przedstawiającej zdjęcia i opisy medalików z okresu XVII-XX w.

11 kwietnia -  spektakl „Niedźwiedź/Oświadczyny” na przeglądzie Młody Teatr w Centrum Kultury w Lublinie (grupa zdobyła wyróżnienie)

13 kwietnia – udział zespołów z Talczyna i Górki w XVI Spotkaniach z Pieśnią i Tradycją Wielkopostną w Woli Osowińskiej (zespół z Górki zdobył III nagrodę w konkursie na najpiękniejszą palmę)

13 kwietnia – widowisko poetycko-muzyczne „Wypłyń na głębię” w wykonaniu zespołu NADZIEJA w kościele p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie

24 kwietnia – wykład UTW (Paweł Hapka „Filmy Georges’a Melies’a”)

27 kwietnia – widowisko poetycko-muzyczne „Wypłyń na głębię” w dniu kanonizacji Jana Pawła II w wykonaniu zespołu NADZIEJA i zaproszonych gości (w hali widowiskowo-sportowej)

4 maja – „Patriotyczna majówka w Kocku” - uroczyste obchody Święta Konstytucji z występem zespołu NADZIEJA i uczniów LO, świętem pułkowym GRH i trzema pokazami historycznymi (na rynku)

8 maja – wykład UTW (Dominika Leszczyńska „Walizka Józefa Karłowicza”)

9 maja – wernisaż fotografii Janusza Wlizło i członków klubu „ZOOMIK”, koncert KWARTETU JORGI

14 maja – miejsko-gminne eliminacje 33 Małego Konkursu Recytatorskiego z udziałem 53 recytatorów ze szkół podstawowych

18 maja – udział zespołów z Górki i Talczyna w IX Koncercie Pieśni Maryjnych w Ostrowie Lubelskim

21 maja – powiatowe eliminacje 33 Małego Konkursu Recytatorskiego z udziałem 42 recytatorów

22 maja – wykład UTW (Igor Strojecki „Elżbieta Barszczewska - w 100-lecie urodzin")

27 maja – Taneczny Dzień Mamy – pokaz tańca towarzyskiego i nowoczesnego w wykonaniu dzieci z przedszkola i SP oraz integracyjne warsztaty taneczne (w hali widowiskowo-sportowej)

1 czerwca – udział zespołów z Talczyna i Górki w międzypowiatowych eliminacjach 48. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie

5 czerwca - spektakl "Niedźwiedź/Oświadczyny" w wykonaniu grupy teatralnej Domu Kultury dla uczniów gimnazjum w Kocku

5 czerwca - zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, spektakl "Niedźwiedź/Oświadczyny" dla seniorów

10 czerwca - widowisko poetycko-muzyczne "Wypłyń na głębię" w wykonaniu zespołu NADZIEJA w sali widowiskowej "Podlasie" w Siedlcach z okazji 15 rocznicy wizyty apostolskiej świętego Jana Pawła II

17 czerwca - spektakl "Niedźwiedź" w wykonaniu grupy teatralnej Domu Kultury na XIII Dniach i Wieczorach Teatralnych w Firleju (grupa zdobyła I nagrodę)

29 czerwca - spektakl "Niedźwiedź/Oświadczyny" wg jednoaktówek Antoniego Czechowa w wykonaniu grupy teatralnej Domu Kultury pod kierunkiem p. Marka Grabowskiego

1 lipca - 29 sierpnia akcja "SPORTOWE LATO" na orliku

5 lipca – rodzinny festyn rekreacyjny na stadionie miejskim w ramach DNI KOCKA („Sobótka ze SPOMLEKIEM” – olimpiada przedszkolaków, gra terenowa, koncert zespołu UROCZYSKO), konkurencje sportowo-rekreacyjne z nagrodami, dyskoteka dla dzieci

6 lipca - festyn DNI KOCKA (przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Kocku z programem taneczno-teatralnym, pokaz taneczny grup domu kultury, Magda Dudkiewicz, Grzegorz Fijałkowski, jubileusz koła wędkarskiego "LESZCZ", koccy motocykliści, Grupa Rekonstrukcji Historycznej KOCKA BRAĆ MAGNACKA, tancerka Djamila, zespoły z Górki i Talczyna; odbył się konkurs karaoke z nagrodą w postaci gitary; wystąpiły zespoły SOLARIS, TRZY GITARY i gwiazda wieczoru IVAN KOMARENKO. Imprezę zorganizowaną przez Dom Kultury i samorząd Kocka zakończyły pokaz sztucznych ogni i dyskoteka z zespołem  FANABERIA).

7 lipca – 20 sierpnia - wakacyjna akcja dla dzieci spędzających lato w domu

22 lipca - rekonstrukcja historyczna wyzwolenia Kocka przez AK 22 lipca 1944 r.

20 sierpnia – piknik integracyjny dla dzieci „POŻEGNANIE LATA”

22 sierpnia – koncert zespołu KLEZMAHOLICS

23 – 25 sierpnia – wystawa „MUZEUM NA KÓŁKACH” (wraz z imprezami towarzyszącymi)

26 sierpnia – XI Koncert Muzyki Chrześcijańskiej „CZAS UWIELBIENIA” z udziałem 6 zespołów z całej diecezji

28 sierpnia - uroczystości 15-lecia Zespołu Artystycznego NADZIEJA

5 września - otwarcie wystawy malarstwa Bronisława Maksymiuka i koncert zespołu JAZZ TRIO, nadanie Galerii Domu Kultury imienia Napoleona Ordy

7 września – udział delegacji z Kocka w dożynkach powiatowych w Lubartowie (wieniec z gminy Kock wykonany przez KGW w Białobrzegach zdobył III nagrodę w kategorii wieńców tradycyjnych)

14 września – dożynki gminno-parafialne w Białobrzegach z udziałem m.in. dziecięcego zespołu pieśni i tańca ULANIACY

26 września – otwarcie wystawy malarstwa Piotra Tymochowicza i Andrzeja Zająca pt. "RAJ UTRACONY", koncert Wojciecha Gila

28 września - udział zespołu z Talczyna w Jesiennych Spotkaniach z Folklorem „DOKOPINY 2014” w Olszewnicy (grupa zdobyła jedną z nagród w konkursie na potrawę z ziemniaków)

1 - 31 października – wystawa „WOJNA OBRONNA 1939” przygotowana przez Pocztę Polską

1 października – przesłuchania konkursowe X Festiwalu Pieśni Patriotycznej z udziałem 35 wokalistów z trzech województw w dwóch kategoriach wiekowych

3 października - udział zespołu NADZIEJA (ze spektaklem "Wypłyń na głębię") w XIII Sejmiku Towarzystw Regionalnych Lubelszczyzny w Potoczku koło Janowa Lubelskiego

4 października – koncert laureatów X Festiwalu Pieśni Patriotycznej z udziałem 14 wokalistów z trzech województw w dwóch kategoriach wiekowych (w hali widowiskowo-sportowej)

23 października - początek roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wykład Jacka Pożarowszczyka „Ostatnia bitwa Generała Kleeberga”

24 października - otwarcie wystawy rzeźby Romana Gąski i fotografii Kuby Szymańskiego pt. "SPOTKANIA", recital Ryszarda Borkowskiego 

6 listopada – wykład UTW (Marian Mazurek „Wybrane wydarzenia z historii Czemiernik”)

10 listopada – wykład Jacka Pożarowszczyka z okazji Święta Niepodległości pt. „WSKRZESZENIE PAŃSTWA POLSKIEGO”

10 listopada - wieczór niepodległości zespołu NADZIEJA pt. "Śpiewajmy pamięć"

11 listopada - miejsko-gminne obchody Święta Niepodległości

20 listopada - wykład UTW (Magdalena Lemieszek "Etapy życia rodzinnego - puste gniazdo. Rekonstrukcja tożsamości")

22 listopada – spotkanie organizacyjne KOCKIEJ HALÓWKI, zakończenie sezonu Polesia Kock

28 listopada - otwarcie wystawy grafiki komputerowej Sławomira Walencika pt. "Ctr+C - Ctr+V", koncert Jacka Musiatowicza z towarzyszeniem Olgi Szewczyk i Michała Musiatowicza

4 grudnia – wykład UTW (projekcja filmu dokumentalnego o Kazimierzu Dolnym „Kazimierz – unicestwiona idylla” i spotkanie z jego reżyserem Wiesławem Dąbrowskim)

5 grudnia - wieczór poetycko-muzyczny pt. "LISTOPAD" w wykonaniu Romana Pudelskiego

13 grudnia - pierwsza kolejka KOCKIEJ HALÓWKI

18 grudnia - koncert kolęd dla słuchaczy UTW w wykonaniu przedszkolaków, opłatek UTW

20 grudnia - druga kolejka KOCKIEJ HALÓWKI

Licznik odwiedzin: 77917