3 stycznia - wykład UTW (Marek Łasisz: "Guadelupe - meksykańskie sanktuarium Maryjne")

5 stycznia - VII kolejka halowej ligi piłki nożnej

6 stycznia - koncert kolędowy zespołu "Nadzieja" w hali widowiskowo-sportowej

9 stycznia - spotkanie opłatkowe ZNP dla nauczycieli-emerytów

17 stycznia - wykład UTW (Janina Kiewel: "Stolice Rosji - Sankt Petersburg i Moskwa")

19 stycznia - VIII i IX kolejka halowej ligi piłki nożnej

20 stycznia - koncert Jakuba Michalskiego w kościele parafialnym z okazji 150. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

20 stycznia - Otwarta Sesja Zdjęciowa "Dobro vs. zło"

25 stycznia - projekcja filmu dokumentalnego o Powstaniu Styczniowym, prelekcja Jacka Pożarowszczyka "Powstanie Styczniowe w Kocku i okolicach", prezentacja książki Jacka Pożarowszczyka "Powstanie Styczniowe w powiecie radzyńskim. Walki powstańcze 1863-1864.", zwiedzanie Wojskowej Izby Pamięci

26 stycznia - X i XI kolejka halowej ligi piłki nożnej

31 stycznia - wykład UTW (Mariusz Bober: "O zaletach aktywnego czytania")

2 lutego - XII i XIII (ostatnia) kolejka halowej ligi piłki nożnej

2 lutego - otwarcie wystawy rysunku Krzysztofa Bojarczuka, recital Pawła Janowskiego

3 lutego - halowy turniej piłki nożnej seniorów O PUCHAR BURMISTRZA KOCKA z udziałem 8 drużyn

11-22 lutego - "Ferie z filmem" (8 seansów filmów animowanych)

12 lutego - XIV Kusakowe Spotkania Zespołów Ludowych z udziałem 11 zespołów

14 lutego - wykład UTW (Jacek Pożarowszczyk: "Powstanie Styczniowe w Kocku i okolicach")

22 lutego - feryjny turniej halowej piłki nożnej dla uczniów SP z udziałem 5 drużyn

28 lutego - wykład UTW (Ewa Gajewska: "Po ziemi chodząc zwyczajnie - o Janie Kasprowiczu")

2 marca - V turniej halowej piłki nożnej dla gimnazjalistów „O PUCHAR DYREKTORA DOMU KULTURY” z udziałem 3 drużyn

9 marca - V turniej oldboyów w halowej piłce nożnej „O PUCHAR ZIEMI KOCKIEJ” z udziałem 3 drużyn

14 marca - wykład UTW (Grzegorz Bujek: "Warszawskie Łazienki w czterech porach roku")

24 marca - udział zespołu z Talczyna w XV Spotkaniach z Pieśnią i Tradycją Wielkopostną w Borkach (zespół został nagrodzony w konkursach na najpiękniejsza palmę wielkanocną i najciekawsza potrawę wielkopostną)

7 kwietnia - Wojewódzki Konkurs Piosenki dedykowanej Janowi Pawłowi II z udziałem 19 solistów z czterech powiatów, uroczysty koncert "WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ" w wykonaniu zespołu "Nadzieja" w hali widowiskowo-sportowej

11 kwietnia - wykład UTW (Kazimierz Kasprzak "Śladami Tadeusza Kościuszki - bohatera dwóch światów"), otwarcie wystawy fotograficznej pod tym samym tytułem

18 kwietnia - udział grupy teatralnej Domu Kultury w powiatowych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Radzyniu ze spektaklem "Niedźwiedź/Oświadczyny" wg Antoniego Czechowa

21 kwietnia - udział zespołu z Górki w powiatowych eliminacjach 47. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Ostrowie Lubelskim

25 kwietnia - wykład UTW (Agnieszka Włoszek: "Aktywność fizyczna seniorów")

5 maja – jubileusz XXV-lecia działalności artystycznej zespołu śpiewaczego z Talczyna

9 maja – wycieczka członków UTW do muzeum J.I. Kraszewskiego w Romanowie

14 maja – udział grupy teatralnej Domu Kultury w Kocku w Festiwalu Najciekawszych Widowisk Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Lublinie (grupa zdobył jedną z dwóch głównych nagród i dwa wyróżnienia aktorskie za spektakl „Niedźwiedź/Zaręczyny” wg jednoaktówek Antoniego Czechowa)

15 maja – gminne eliminacje Małego Konkursu Recytatorskiego z udziałem 50 recytatorów ze szkół podstawowych

22 maja – powiatowe eliminacje MKR z udziałem 38 recytatorów

23 maja – wykład UTW (Krzysztof Kowalczyk: „Najpopularniejsze motyle naszych okolic”)

26 maja – udział zespołów z Talczyna i Górki w VII KONCERCIE PIEŚNI MARYJNYCH I PIEŚNI O MATCE w Ostrowie Lubelskim

6 czerwca – wykład UTW (Anna Targońska: „Jak być dobrą babcią i dobrym dziadkiem”), zakończenie roku akademickiego UTW

25 czerwca – udział zespołu „Nadzieja” w Gali Kultury Województwa Lubelskiego LUBLIN 2013

28 CZERWCA – 30 SIERPNIA - AKCJA „SPORTOWE LATO 2013” NA ORLIKU:

28.06. – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN ,,PODWÓRKOWYCH ’’ - POWITANIE WAKACJI, 3.07. - I TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH, 4.07. - I TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, 5.07. - I TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, 8.07. - II TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH, 9.07. – II TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, 17.07. – I TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ, 18.07. - II TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, 24.07. – III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, 25.07. - III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH, 30.07. - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH, 02.08. – III GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ, 7.08. – IV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, 8.08. – IV GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ, 10.08. – II GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN ,,PODWÓRKOWYCH’’, 13.08. - II GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, 14.08. – IV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH, 20.08. – V GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ, 30.08. – III GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN ,,PODWÓRKOWYCH’’ - POŻEGNANIE WAKACJI

3-6 lipca – wycieczka członków UTW do Pragi

7-13 lipca – „Wakacje z muzyką” zespołu „Nadzieja” we Wrocławiu

26 sierpnia – udział zespołu z Górki w Koncercie Pieśni Maryjnych w Ostrówku

1 września – dożynki gminno-parafialne w Poizdowie

8 września – udział zespołu z Talczyna w dożynkach powiatowych w Abramowie (grupa zdobyła III nagrodę w konkursie na wieniec współczesny)

12 września – X Koncert Muzyki Chrześcijańskiej

15 września – 100-lecie OSP w Kocku

26 września – spotkanie warsztatowe projektu Akademia Kobiet Aktywnych

5 października – IX Festiwal Pieśni Patriotycznej z udziałem 25 wykonawców w trzech kategoriach, występ chóru LIRA z Otwocka

5 października – udział zespołu z Talczyna w Jesiennych Spotkaniach z Folklorem „DOKOPINY 2013” w Olszewnicy (grupa zdobyła 3 nagrodę w konkursie na ziemniaczaną potrawę współczesną)

10 października - wykład inauguracyjny nowego roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, dr Anna Nowicka - Struska z zakładu literatury staropolskiej UMCS w Lublinie: „FAWOR NIEBIESKI. CUD OGNISTY CZASU GWAŁTOWNEGO NIEBEZPIECZEŃSTWA”

11 października - koncert z okazji DNIA NAUCZYCIELA w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Lipińskiego z Radzynia Podlaskiego

18-19 października – weekendowe warsztaty szczudlarskie i teatralne dla młodzieży w ramach projektu Non Urban Culture

24  października – wykład UTW (Agnieszka Soszyńska: „Spotkania z archeologią”)

24 października – warsztaty archeologiczne dla dzieci „Młodzi odkrywcy”

26 października – wernisaż rzeźby Mariana Korczyka, koncert pt. „Nasz Wysocki” w wykonaniu Michała Konstrata i Piotra Matczuka

11 listopada – występ dziecięcego zespołu regionalnego „KROPELKI ROSY” z Łukowa w ramach obchodów Święta Niepodległości

14 listopada – wykład UTW (Jakub Hapka: „O Kabarecie Starszych Panów”)

17 listopada – udział zespołów z Talczyna i Górki w III Koncercie Pieśni Patriotycznej i Niepodległościowej w Ostrowie Lubelskim

19 listopada – spotkanie warsztatowe projektu Akademia Kobiet Aktywnych

21 listopada – wykład UTW (Jacek Pożarowszczyk: „Społeczność Kocka w okresie     XX-lecia międzywojennego”)

22 listopada – wernisaż malarstwa Ireneusza Boguszewskiego i Piotra Tymochowicza pt. „FRAGMENTY”, koncert Marcina Kowalczyka z towarzyszeniem Andrzeja Chodackiego i Lechosława Tarkowskiego

23 listopada – harcerski bal andrzejkowy

23 listopada – udział członków UTW w balu andrzejkowym seniorów w Woli Gułowskiej

28 listopada – oficjalne otwarcie nowej siedziby Domu Kultury: spektakl „Niedźwiedź/Oświadczyny” grupy teatralnej Domu Kultury, recital akordeonowy Dawida Nicponia, występy zespołów ludowych z Górki i Talczyna

30 listopada – wycieczka słuchaczy UTW do Kozłówki i Lublina

7 grudnia - kolejka halowej ligi piłki nożnej

8 grudnia -  kolejka halowej ligi piłki nożnej

14 grudnia - kolejka halowej ligi piłki nożnej

14 grudnia – promocja wydanego przez Dom Kultury tomu poezji Romana Pudelskiego „Para z samowara”, wystawa malarstwa pt. „Kocka kolekcja kresowa”

15 grudnia - kolejka halowej ligi piłki nożnej

17 grudnia - spotkanie warsztatowe projektu Akademia Kobiet Aktywnych

19 grudnia – wykład UTW (Marek Łasisz: „Polscy archeolodzy w peruwiańskich Andach”)

21 grudnia - kolejka halowej ligi piłki nożnej

Licznik odwiedzin: 77911