8 stycznia - III kolejka halowej ligi piłki nożnej

12 stycznia - bal choinkowy dla przedszkolaków ze spektaklem „TEATRU Z LUBLINA”

13 stycznia - spektakl na DZIEŃ BABCI w wykonaniu przedszkolaków dla słuchaczek UTW

14 stycznia - spotkanie opłatkowe zespołów ludowych z Talczyna i Górki

15 stycznia - IV kolejka halowej ligi piłki nożnej

17 stycznia - spektakl „MAGICZNY TEATR BAŚNI” w wykonaniu iluzjonisty Łukasza Podymskiego

20 stycznia - turniej halowej piłki nożnej dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej (wspólnie z KS „Polesie”)

22 stycznia - V kolejka halowej ligi piłki nożnej

24 - 28 stycznia - ferie z filmem dla dzieci (5 projekcji)

27 stycznia - wykład UTW (Maciej Król: „Ćwiczenia Qi gong”)

28 stycznia - otwarcie wystawy fotografii Kuby Szymańskiego „Saluti di Roma!”, koncert Daniela Gałązki z Zespołem

30 stycznia - VI kolejka halowej ligi piłki nożnej

5 lutego - spotkanie organizacyjne grupy teatralnej (instruktor: aktor teatralny i filmowy Marek Grabowski)

5 lutego - VII (ostatnia) kolejka halowej ligi piłki nożnej

5 lutego - bal karnawałowy zespołu „Nadzieja”

10 lutego - wykład UTW (Mariusz Bober: „Aktywność artystyczna w trzecim wieku”)

10 lutego - wystawa „Po drugiej stronie lustra wody” i spotkanie z fotografikiem Krzysztofem Przeciechowskim, mini-recital Magdy Dudkiewicz, Jana i Mateusza Obroślaków

15 lutego - pierwsze spotkanie Kockiego Klubu Filmowego („Absolwent”, reż.  Mike Nichols)

24 lutego - wykład UTW (Dariusz Magier: „Polski system archiwalny”)

26 lutego - koncert wibrafonisty Karola Szymanowskiego z zespołem „OPEN TRIO”, wernisaż karykatur Przemysława Krupskiego „SPORTretowani”

1 marca - drugie spotkanie Kockiego Klubu Filmowego („Piknik pod Wiszącą Skałą”, reż. Peter Weir)

2 marca - udział zespołu z Talczyna w koncercie w auli Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

4 marca - rozpoczęcie kursu komputerowego dla słuchaczy UTW (4 spotkania x 1,5 godz.), prowadzący: Marek Futera

5 marca - III turniej oldboyów w halowej piłce nożnej „O PUCHAR ZIEMI KOCKIEJ” z udziałem 5 drużyn

8 marca -  XII Kusakowe Spotkania Zespołów Ludowych z udziałem  10 zespołów z trzech powiatów

10 marca - wykład UTW (Mateusz Orzechowski: „O prasie lokalnej”)

12 marca - II turniej halowej piłki nożnej dla gimnazjalistów „O PUCHAR DYREKTORA DOMU KULTURY” z udziałem 6 drużyn

15 marca - trzecie spotkanie Kockiego Klubu Filmowego („Smażone zielone pomidory”, reż. Jon Avnet)

18 marca - otwarcie wystawy ikon Krzysztofa Toczyńskiego „IKRYSTY”, koncert pieśni wielkopostnych w wykonaniu zespołu z Talczyna

24 marca - wykład UTW (Alicja Gontarek: „Wojna chasydów arcyciekawa Izbica - Kock 1839 - 1900”)

29 marca - czwarte spotkanie Kockiego Klubu Filmowego („Mój Nikifor”, reż. Krzysztof Krauze)

1 kwietnia - otwarcie wystawy fotografii Jacka Zaima i Urszuli Gronowskiej „Ludzie Kocka”, recital Pawła Janowskiego

2 kwietnia - koncert z okazji VI rocznicy śmierci Jana Pawła II w kościele parafialnym – zespół „Nadzieja”

3 kwietnia - obchody 70. rocznicy śmierci Gen. Kleeberga; I Turniej Szachowy im. Gen. Kleeberga w ramach Grand Prix Lubelszczyzny z udziałem 77 szachistów (wspólnie z KS „Polesie”)

3 kwietnia - udział zespołu z Talczyna w eliminacjach Wojewódzkiego Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Ostrowie Lubelskim

7 kwietnia - wykład UTW (Urszula Gronowska i Jacek Zaim: „Malowane słowem i obiektywem”)

8 kwietnia - pierwsze spotkanie WARSZTATÓW STREET ART

9 kwietnia - seans filmu „Mgła” w przeddzień pierwszej rocznicy katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia - udział zespołów z Talczyna i Górki w IX Powiatowym Koncercie Pieśni Wielkopostnej w Jeziorzanach (zespół z Talczyna zajął I miejsce w konkursie na potrawę wielkopostną)

12 kwietnia -  piąte spotkanie Kockiego Klubu Filmowego („Spaleni słońcem”, reż. Nikita Michałkow)

14 kwietnia - świąteczne spotkanie wielkanocne ZNP

17 kwietnia - udział zespołów z Talczyna i Górki w XIII  Spotkaniach z Pieśnią i Tradycją Wielkopostną  w Borkach (obydwa zespoły zostały nagrodzone w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną)

27 kwietnia - konkurs „Jestem bezpieczny” dla gimnazjalistów (wspólnie z KP Kock)

28 kwietnia - wykład ks. Jacka Szostakiewicza z okazji beatyfikacji papieża Jana Pawła II „Osoba Jana Pawła II jako wzór świętości życia”

29 kwietnia - miejsko-gminne eliminacje XXX Małego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych z udziałem 66 recytatorów

5 maja - wykład UTW (Marek Łasisz: „Podróż do Meksyku”)

7 maja - koncert uczniów Szkoły Muzycznej w Bełżycach

13 maja - podsumowanie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”, koncert uczniów PSM z Radzynia

14 maja - święto pułkowe GRH „8ppleg.”

15 maja - udział zespołu z Talczyna w Festiwalu Pieśni Maryjnej w Ostrowie Lubelskim

18 maja - finał szkolnego konkursu historycznego

19 maja - wykład UTW (Arkadiusz Kulpa: „Sztuka fałszerzy”)

26 maja - wycieczka członków UTW do Sandomierza

28 maja - X Gminny Zjazd Związku OSP RP

29 maja - udział zespołu z Talczyna w wojewódzkim etapie 45. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych

1 czerwca - III Olimpiada Przedszkolaków

9 czerwca - wykład UTW (Adam Świć: "Zabawy literackie")

11 czerwca - wycieczka członków UTW do Lublina

14 czerwca - wycieczka członków UTW do Nałęczowa

16 czerwca - spektakl grupy teatralnej Domu Kultury "SPOTKANIE BAJEK"

16 czerwca - wykład UTW (Jacek Pożarowszczyk: "Rola jednostki w historii na przykładzie dziejów Kocka i okolic"), zakończenie roku akademickiego UTW

20 czerwca - plener malarsko-fotograficzny dla osób niepełnosprawnych

26 czerwca - Jarmark Jagielloński z udziałem grupy rycerskiej "Rekonstrukto"

9-16 lipca- wyjazdowe warsztaty muzyczne zespołu "NADZIEJA" w Krynicy Górskiej

10 lipca - festyn DNI KOCKA i ŚWIĘTA KARPIA w ramach trasy Radia Lublin "W ETERZE I W PLENERZE" z udziałem m.in. zespołów MASTERS, MEJK i ELVISA NATHA

23 lipca - I Wakacyjny Piłkarski Turniej Drużyn 5-osobowych

6 sierpnia - II Wakacyjny Piłkarski Turniej Drużyn 5-osobowych

26 sierpnia - udział zespołu z Górki w IX Koncercie Pieśni Maryjnej w Ostrówku

29 sierpnia - III Wakacyjny Piłkarski Turniej Drużyn 5-osobowych

4 września - Dożynki Gminno-Parafialne w Talczynie

8 września - jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, mini-recital Mateusza Obroślaka

8 września - II Koncert Muzyki Chrześcijańskiej "Jesteś dobry dla mnie, Panie"

9 września - wernisaż malarstwa i rysunku Wiolety Bąbol z udziałem poety Mariusza Bobera

11 września - udział zespołu z Talczyna i delegacji z Kocka w powiatowych dożynkach w Lubartowie (wieniec z Talczyna zdobył I nagrodę w konkursie wieńców dożynkowych)

15-18 września - wycieczka słuchaczy UTW do Lwowa i Krzemieńca

24 września - przesłuchania konkursowe VII Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Pieśń Ojczyzny pełna" z udziałem 6 zespołów wokalnych i 24 solistów

24 września - "Apetyt na radio" z Radiem Lublin

25 września - mecz piłki nożnej CEZARY KUCHARSKI I JEGO DRUŻYNA - OLDBOYE POLESIA KOCK

1 października - finał VII Festiwalu Pieśni Patriotycznej - koncert laureatów i występ gwiazdy festiwalu Lidki Pospieszalskiej z zespołem "INAIJE BAND"

1 października - udział zespołu z Talczyna w "Dokopinach" w Olszewnicy (zespół zdobył nagrodę w konkursie na najsmaczniejszą potrawę ziemniaczaną)

7 października - otwarcie wystawy fotografii Grażyny i Dariusza Hankiewiczów pt. "Razem czy osobno", koncert Jolki Sip z zespołem

13 października - inauguracja nowego roku akademickiego UTW, wykład "Skarby staropolszczyzny" dr Anny Nowickiej-Struskiej z zakładu literatury staropolskiej polonistyki UMCS

19 października - spotkanie okolicznościowe związku nauczycieli emerytów

23 października - udział zespołu z Talczyna w 12. Wojewódzkich Spotkaniach Kabaretowych "Kąkolewisko" w Kąkolewnicy (grupa zdobyła wyróżnienie)

27 października - wykład UTW (Tomasz Pietrzela: "Indiana Jones - czyli fakty i mity w archeologii")

10 listopada - wykład UTW (Eleonora Różańska: "O zdrowiu")

11 listopada - recital Mateusza Obroślaka w kościele parafialnym z okazji Święta Niepodległości

13 listopada - udział zespołu z Talczyna w przeglądzie zespołów ludowych w Ostrowie Lubelskim

14 listopada - dwa spektakle dla uczniów gimnazjum i liceum pt. "All inclusive" w wykonaniu Teatru In Spe z Lublina

24 listopada - wykład UTW (Ewelina Kratiuk: "Kodeks kanoniczny - wybrane zagadnienia")

3 grudnia - zakończenie sezonu lotowego PZHGP Sekcji Kock

8 grudnia - wykład UTW (Magdalena Wójcikiewicz: "O Czesławie Miłoszu w roku Poety"), prezentacja wystawy "Miłosz. Miejsca, ludzie, wiersze" przygotowanej przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Lublinie

9 grudnia - koncert muzyki hebrajskiej "Tobie śpiewam, Jeruzalem" w wykonaniu Valiko Nikonova

10 grudnia - I kolejka halowej ligi piłki nożnej

17 grudnia - II kolejka halowej ligi piłki nożnej

19 grudnia - Wigilia u Rekonstruktorów 8 Pułku Piechoty Legionów

21 grudnia - rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Filatelistycznego na projekt znaczka pocztowego pt. "Zmiany jakie dokonały się w ciągu ostatnich 15 lat w mojej miejscowości", otwarcie wystawy filatelistycznej

27 - 30 grudnia - przegląd filmów o tematyce żydowskiej ("Pianista" reż. Roman Polański, "Skrzypek na dachu" reż. Norman Jewison, "Życie jest piękne", reż. Roberto Benigni)

 

Licznik odwiedzin: 83873