Za nami I Amatorski Turniej Tańca w Kocku

Impreza, która odbyła się 4 listopada 2017 r. cieszyła się ogromną popularnością wśród młodych tancerzy i publiczności. Swój talent i efekty ciężkiej pracy mogło na kockim parkiecie zaprezentować prawie trzystu solistów i cztery grupy taneczne z całej Lubelszczyzny.

Organizatorami byli Szkoła Tańca Pani Mileny Domino, Dom Kultury w Kocku i Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych. Patronatem honorowym Turniej objął burmistrz Kocka Tomasz Futera. Pomocy finansowej, rzeczowej lub organizacyjnej udzielili organizatorom Zespół Szkół w Kocku, Bank Spółdzielczy w Kocku, Pan Szymon Cybul – sklep spożywczy, firma AVON COSMETICS, Pani Halina Mitura – sklep wielobranżowy. Serdecznie dziękujemy też za ogromny wkład pracy rodzicom dzieci, które biorą udział w zajęciach tanecznych w Domu Kultury. Patronaty medialne: Tygodnik „Wspólnota” oraz portale Tuba Lubartowa, ile dzisiaj i Radzyn INFO.