Wystawa Ireneusza Boguszewskiego MYSTERY ANIMALS

Zapraszamy na wernisaż do Galerii ORDY przy ul. Aptecznej 4 w sobotę 18 maja o 18.00.

Ireneusz Boguszewski

Absolwent grafiki Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS (obecnie Wydział Artystyczny) w Lublinie /1981-86/. Dyplom z litografii uzyskał w pracowni prof. Danuty Kołwzan-Nowickiej. Współzałożyciel Stowarzyszenia Twórczego „Prowincja”.

Prace prezentowane m. in. na wystawach:

„Fragmenty”, Galeria „Przy Bramie”, Lublin; „Gdzieś pod wodą, gdzieś pod ziemią... i pod powierzchnią”, Galeria „Collegiata”, Krasnystaw; 2015/; „Zielone i białe”, Muzeum Ziemi Chełmskiej, Chełm; „10”, Galeria Owik, Uher; „Pejzaż linearny”, Galeria „Oranżeria”, Radzyń Podlaski; „PROJEKT 966-jubileusz narodowy-sztuka polska 2016”, wystawa z okazji 1050-lecia Chrztu Polski, m.in. Poznań, Piła, Toruń; „Mystery animals”, Galeria „Nova”, ChBP Chełm/2016; „Fragmenty”, Galeria „Nad Wisłą”, Dęblin, „Mystery animals”, Galeria „ES”, Międzyrzec Podlaski/2018 oraz wystawach Stowarzyszenia Twórczego "Prowincja" i wystawach poplenerowych. Uprawia rysunek oraz malarstwo olejne i akrylowe.

irekboguszewski@poczta.onet.pl