Program festiwalu ŚLADAMI SINGERA w Kocku

Zapraszamy 15 i 16 lipca. W tym roku wystąpią u nas: http://teatrnn.pl/sladamisingera/artysci/ . Oto program...

DZIEŃ I (15 LIPCA - poniedziałek)

18.00 Wernisaż instalacji artystycznej „Terytorium Pamięci”

autorstwa Stefanii Jabłońskiej

Miejsce: Plac Anny Jabłonowskiej (Instalacja będzie dostępna przez 24 godziny)

18.30 Prezentacja gazety festiwalowej „Sztukmistrz Kocki”

Miejsce: Dom Kultury, ul. Apteczna 4

Gazeta jest bezpłatna, wydana w nakładzie 400 egzemplarzy. Zawiera m.in. informacje o patronie festiwalu, wydarzeniach festiwalowych i tworzących go artystach.

19.00 Spektakl „Siedem opowieści nie tylko dla dzieci”

w wykonaniu Teatru NN. Miejsce: Dom Kultury, ul. Apteczna 4

Występują: Witold Dąbrowski, Robert Brzozowski (kontrabas), Marian Pędzisz (skrzypce).

20.00 „Sztukmistrz z Lublina” - pokaz filmu

Miejsce: Dom Kultury, ul. Apteczna 4

„Sztukmistrz z Lublina” - film fabularny w reż. Menahema Golana na podstawie książki Izaaka Baszewisa Singera o tym samym tytule (116 minut).

DZIEŃ II (16 LIPCA - wtorek)

16.00 – 17.00 Parada artystów i mieszkańców na trasie Dom Kultury - Plac Anny Jabłonowskiej, zakończona wspólnym zdjęciem i happeningiem „Ulica Singera”

19.30 „Przyjaciele Sztukmistrza”

Plac Anny Jabłonowskiej

Spektakl plenerowy z muzyką na żywo, fragmentami opowiadań Singera, historiami lokalnymi, z elementami cyrku, akrobatyki powietrznej, tańca, teatru ognia. W spektaklu biorą udział artyści z Polski, Ukrainy, Izraela, Gambii, Szwajcarii.

W razie niepogody spektakl plenerowy będzie realizowany w hali widowiskowo sportowej przy ul. Marcina Stępnia

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY