MAŁY KONKURS RECYTATORSKI W POWIECIE LUBARTOWSKIM

Dom Kultury w Kocku będzie w tym roku szkolnym organizatorem powiatowych eliminacji XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych (do klasy VI). Etap powiatowy odbędzie się w siedzibie biblioteki w Kocku (2 piętro, ul. Stępnia 6) w środę 16 maja 2018 r. (od 10.00).

Eliminacje gminne konkursu powinny się zakończyć do 8 maja. Dom Kultury w Kocku prosi o ich przeprowadzenie i zakwalifikowanie do etapu powiatowego po 2 recytatorów z gminy w każdej z dwóch kategorii - klasy I – III, IV – VI (z Lubartowa po 4 recytatorów w każdej kategorii). Wypełnione karty zgłoszeń (można je pobrać ze strony Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie) laureatów eliminacji gminnych powinny dotrzeć do DK najpóźniej 11 maja (Dom Kultury, ul. Apteczna 4, 21-150 Kock; e-mail: domkultury.kock@wp.pl, tel. 81 859 11 10).