Laureaci XIII Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej XIII Festiwalu Pieśni Patriotycznej „PIEŚŃ OJCZYZNY PEŁNA” – Kock, 26.09.2017 r.

 

Jury w składzie: Dorota Szostakiewicz (PSM w Radzyniu Podlaskim), Izabela Smogorzewska (Gminny Ośrodek Kultury w Borkach) i Beata Jastrzębska (G1 w Radzyniu Podlaskim)

po wysłuchaniu 5 prezentacji w kategorii klas 1-3 szkół podstawowych postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce – Emilia Szcześniak (Łukowski Ośrodek Kultury, instruktor Monika Sołtyszewska)

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – Weronika Poznańska (SP 3 w Lubartowie, instruktor Danuta Bogusz)

 

po wysłuchaniu 20 prezentacji w kategorii klas 4-7 szkół podstawowych jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce – Julia Tłuczkiewicz (Studio Wokalne VOICE AND MORE Warszawa, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, instruktorzy Anna Stokalska, Ryszard Góra)

II miejsca – Nina Barczak (SP 11 w Siedlcach, instruktor Iwona Moskwiak) i Amelia Podsiadły (SP 11 w Siedlcach, instruktor Iwona Moskwiak)

III miejsce – Wiktoria Skowron (Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej, instruktor Jarosław Stefaniak)

Ponadto jury wyróżniło Zuzannę Szczupak (SP nr 1 w Opolu Lubelskim, instruktor Jolanta Szczupak)

 

po wysłuchaniu 8 prezentacji w kategorii gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce – nie przyznano

II miejsca – Małgorzata Piszcz (G w Wojcieszkowie, instruktor Iwona Wiśniewska- Bujak) i Victoria Pongowska (LO im. Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim, instruktor Ewa Goworowska)

III miejsce - Dominika Bugajska („Studio Wokalne” w Ostrowcu Świętokrzyskim, instruktor Ryszard Góra)

Ponadto jury wyróżniło Aleksandrę Maciejewską (G w Nowodworze, instruktor Artur Kamiński)

 

GRAND PRIX Festiwalu – MAJA MACIOSZEK (SP 3 W Lubartowie, instruktor Emilia Sobczak-Chudzik)

 

NAGRODY RZECZOWE DLA LAUREATÓW UFUNDOWALI DOM KULTURY i URZĄD MIEJSKI W KOCKU 

 


Licznik odwiedzin: 83899