Koło PZW "LESZCZ" zaprasza na wystawę i koncert

13.11.2017

Zarząd Koła PZW „Leszcz” w Kocku oraz Dom Kultury zapraszają na otwarcie wystawy poświęconej historii Koła oraz jego osiągnięciom. Wystawa odbędzie się w ramach obchodów 600-lecia lokacji Kocka. Otwarcie w sobotę 18 listopada o 16.00 w Domu Kultury przy ul. Aptecznej 4. Bezpośrednio po wystawie przewidziano występ Nataszy Bazarewicz z Białorusi a następnie degustację potraw z ryb.

Natasza Bazarewicz (Koniuch) - absolwentka Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki. Od kilku lat jest solistką Państwowego Chóru Republiki Białoruś im. G. Citowicza.  Razem z chórem koncertuje na całym świecie.


czytaj dalej...

Za nami I Amatorski Turniej Tańca w Kocku

08.11.2017

Impreza, która odbyła się 4 listopada 2017 r. cieszyła się ogromną popularnością wśród młodych tancerzy i publiczności. Swój talent i efekty ciężkiej pracy mogło na kockim parkiecie zaprezentować prawie trzystu solistów i cztery grupy taneczne z całej Lubelszczyzny...


czytaj dalej...

Inauguracja UTW połączona z wystawą Michała...

10.10.2017

W piątek 20 października o 11.00 w galerii ORDY odbędzie się inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku połączona z otwarciem wystawy kolekcji prac Michała Borucińskiego "Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny w kościele w Kocku" ze zbiorów Muzeum Regionalnego w Siedlcach.


czytaj dalej...

"POGO NA BETONIE" 7 października

26.09.2017

W sobotę 7 października o 16.00 na stadionie rozpocznie się III Przegląd Zespołów Punkowych "POGO NA BETONIE" z udziałem kapel AZOTOX (Ostrowiec Świętokrzyski), PANTA KOINA (Lublin), PIJACKA BANDA (Kielce) i PSYCHO SKŁAD (Kock).


czytaj dalej...

Licznik odwiedzin: 96804